Müük ja Tehnilised küsimused
Helista meile: +372 5668 1714

Kuidas on eriolukord helitehnika müügi e-poe tegemisi mõjutanud?

Kuidas on eriolukord helitehnika müügi e-poe tegemisi mõjutanud?
Behringer WING
Behringer WING

€2 990,00

Behringer WING 32 set
Behringer WING 32 set

€4 299,00

Behringer WING 48 pro set
Behringer WING 48 pro set

€6 499,00

Kui praeguses koroonaviiruse põhjustatud eriolukorras üldse midagi postiivset on siis see, et meie helitehnika müügi pood.heliart.ee e-pood tegutseb suuremate muutusteta endiselt 24/7. Tõsi, kaupade jõudmine meie lattu võtab küll tavapärasest pisut kauem aega kuid tänu meie suurepärasele logistikapartnerile jõuvad tellimused meie laost tellijateni sama kärmelt nagu varem. Kohati kulub koheselt laos oleva kauba kättesaamisele isegi vähem aega. Oleme oma töö kolinud sujuvalt kodukontorisse ning see võimaldab meil tellimusi töödelda ka nädalavahetustel ning väljaspool tavapärast tööaega.


Põhilise muudatusena ei saa meie juurde ise kaubale järgi tulla ning soovitav on võimalusel vältida ka Cargobus'i terminali saatmist. Kullerteenus seevastu toimib olusid arvestades laitmatult. Saadetise suurusest olenevalt on võimalik enne paki kättesaamist, meie logistikapartneri teates saadetud iseteeninduse lingil klikates suunata kaup kontaktivabaks kättetoimetamiseks soovitud pakiautomaati.


Tavapäraste uudiste vahele on meil hea meel teha täiendav sissekanne ka tehnikarubriiki ning teatada, et Behringer Wing 48-kanaliga digitaalne helipult on nüüdsest laokaubana saadaval. Helipulti on võimalik osta e-poest üksikuna või meie poolt komplekteerituna koos AES50 kaabli ning digitaalse magistraliga.


Behringer Wing
Berhinger Wing digitaalne helipult


Hetkel on Wing saadaval kahes komplektis. Helipult koos Midas DL32 (32 sisendit /16 väljundit) digitaalse magistrali ja 50m AES50 andmesidekaabliga ning Midas DL251 (48 sisendit /16 väljundit) digitaalse magistrali ja 75m AES50 andmesidekaabliga.


Etteruttavalt võime öelda, et õige pea lisandub ostukorvi makseviiside alla ka järelmaksu võimalus aga sellest juba õige pea lähemalt.


Seniks aga... #püsigekodus #hoidkedistantsi #püsigeterved


 


 


2020-04-13 20:03:10

0