Müük ja Tehnilised küsimused
Helista meile: +372 5668 1714

Eestis kehtestatud eriolukorra tõttu võib kauba tarnes esineda viivitusi. Hetkel ei ole võimalik meie juurde ise kaubale järgi tulla. Soovitame ka Cargobus'i terminali saatmist vältida ja valida kullerteenus.
 
Kuidas kontaktivaba toimetust tellida?
Kontaktivaba toimetuse tellimiseks on 2 varianti:
 
1. Eelista kontaktivaba kullerteenust, toimetusele eelnevalt saadab DPD Saajale SMS/e-kirja, kus on võimalik valida KONTAKTIVABA TOIMETUS.
Klikates antud SMS/e-kirjas olevale lingile saab kullerile jätta info vabas vormis, kuhu pakk asetada. (näiteks: Sisenege jalgväravast ja asetage pakk maja trepile. Koerad on sel ajal majas kinni. Palun helistage, kui pakk on toimetatud!) Oluline on meeles pidada, et paki koht tuleb hoida kullerile ohutu, lihtsasti ligipääsetav ja ilmastikukindel.

2. Eelista pakiautomaati, palume kõikidel klientidel võimalusel pakid teele panna ja vastu võtta pakiautomaadist.Oluline on meeles pidada, et sisestades pakiautomaadis PIN-koodi puutetundlikul ekraanil, soovitame eelnevalt ja pärast ekraaniga kokkupuudet käed hoolikalt pesta või desinfitseerida. Lisaks on võimalus PIN-koodi on võimalik sisestada ka ühekordselt kasutatavate kilekinnastega.

Eratarbijana palume eelistada kauba kohaletoimetamise valikuna pakiautomaati. Kui olete tellinud või saatja on edastanud teile kauba kulleriga koju, siis saate soovi korral enne toimetust DPD iseteeninduskeskkonnas teha pakile ümbersuunamise lähimasse pakiautomaati. Kui paki mõõtmed seda lubavad, siis toimetame teile paki pakiautomaati.       KAUBA TARNE
 
Hetkel on kauba tellimiseks epoest kaks valikuvõimalust
 
Kuller Eestis 7,90€
 
Pärast makse laekumist valmistame laos oleva kauba puhul saadetise kullerile üleandmiseks ette ja see saabub Teieni 1-3 päeva jooksul.
Kui toote saadavuseks on märgitud tellitav, saabub kaup tavaliselt makse laekumisest 7-10 tööpäeva jooksul.
Juhul kui tarneahelas esineb viivitusi anname sellest esimesel võimalusel teada. 
 
Cargobus terminal 11,90€
 
Cargobus'i terminali kauba saatmine on kiireim viis kauba kättesaamiseks. Pärast makse laekumist saabub kaup hiljemalt järgmisel tööpäeval valitud terminali.
Cargobus terminalid on Eestis 14 linnas ning enamasti on need avatud ka nädalavahetusel. Teenuse valimisel palume kindlasti lisainfona märkida terminal millest soovite kauba kätte saada (nt. Tartu, Tähe 127). Terminalide ning lahtiolekuaegadega saab tutvuda siin
 
Järeletulemisega

Hetkel puudub tarnevalikust järeletulemise võimalus. Juhul kui soovite kaubale siiski ise järele tulla, tehke tellimusvormi kommentaaride lahtrisse vastav märge ning kinnitage tellimus. Vaatame teie tellimuse üle ja saadame uuendatud tarnetingimusega Arve, mille alusel saate kauba eest tasuda.
NB! Järeletulemise aeg tuleb eraldi kokku leppida!
 
Info ja küsimused: orders@heliart.ee või Tel. 5668 1714
 
 
 
 
 
 


0