Tasuta transport alates 279,00 EUR
Müük ja Tehnilised küsimused: +372 5668 1714

Kes me oleme

heliart.ee e-pood on meie jaoks parim viis olla alati olemas. Meie tiimi liikmed on aastatepikkuse heli- ja valgustehnilise teenindamise kogemusega ja kuigi meie eriala esindajad on töökad, magavad vähe ning annavad endast alati parima ei saa me vastu e-poe võimalusele olla 24/7 saadaval. Just sellisel viisil saame pakkuda operatiivset infot toodete, hindade ja tarneaja kohta.
Aastate jooksul on välja kujunenud hulgaliselt lemmik tooteid ja mõned, kui tehnika kohta võib nii öelda, hitid. Anname endast parima, et populaarsemad tooted oleksid alati meie laos olemas ja saaksid esimesel võimalusel klientide poole teele. Kauba tarne tehasest või partneritelt meie lattu võtab reeglna kuni 10 päeva, seetõttu palume varuda aega ning loodame mõistvale suhtumisele.
Meie teame, et iga seadme pikk eluiga ja töökindlus sõltub hooldusest. Koostöös meie meeskonna sertifitseeritud tehnikute ja partnerite tehnilise toega leiame sobivaima lahenduse, et isegi keerulisemad katsumused saaksid kiireima võimaliku lahenduse.

 

Heliart OÜ on ametlik maaletooja või edasimüüja:

EAW
Midas (sertifitseeritud hooldus- ja remonttööd)
Klark Teknik
Behringer
Pioneer DJ

0